#1 2010-04-06 13:13:15

 Morien

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 16
Punktów :   
Skąd: Mam ten Profil?
WWW

Opis Metin2

Metin2Metin2 prowadzi w fantastyczny orientalny świat. Zostań mistrzem sztuk walki i walcz jako sojusznik Boga Smoka przeciwko mrocznemu wpływowi Kamieni Metin, które zatruwają ziemię. Walcz w dzikich bitwach dla jednego z trzech imperiów, zdobądź ich ziemie i dobytek lub zjednocz je i zostać nowym Imperatorem. Twoje przeznaczenie jest w zasięgu ręki!Metin2 - MMOG z Dalekiego Wschodu-Olbrzymie terytorium z ogromną ilością przygód i czekającymi na Ciebie wojownikami.
-Trzej wrodzy sobie imperatorzy, do których możesz dołaczyć.
-Walcz o terytorium i honor, pieszo bądź konno !
-Zostań panem zamku i rozbuduj swoja własną twierdze z Twoja własna gildią.
-Ucz się sztuki wojennej i zdobądź wiele specjalnych umiejętności destrukcyjnych.
-Ucz się rzemiosła i ulepszaj swój ekwipunek.CechyOrientalne postacie i architektura w fantastycznym świecie egzotycznych sztuk walki.
Poruszaj się po realistycznie wyglądających wioskach z dalekiego wchodu i pozwól, aby atmosfera azjatyckich wojowników zawładnęła Twoim umysłem. W niedalekiej przyszłości nie tylko będziesz walczyć mieczem oraz łukiem, ale będziesz miał także możliwość używania w wyrafinowany sposób dzwonków oraz wachlarzy.


Inteligentni wrogowie będą atakować w grupach
Zadawaj ciężkie rany kilku wrogom naraz. Jednak bądź ostrożny: kiedy pokonasz jednego przeciwnika, reszta nie pozostawi Cię w spokoju, szczególnie w okolicach Kamieni Metin, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność!


Stań się członkiem potężnej gildii i obejmij całkowitą kontrolę nad swoim imperium
Jako członek gildii wyniki Twoich walk gildyjnych będą miały efekt zarówno na każdego członka gildii jak i na samą gildię. Będziesz musiał walczyć aby zdobyć w posiadanie jedną z niewielu fortec. Wraz ze wzrostem potęgi Twojej gildii będziesz mógł rekrutować bohaterów niezależnych w swojej fortecy i trenować ich aby byli bardziej efektywni.


Walcz z innymi imperiami w centrum kontynentu
Będziesz walczyć z innymi graczami z wrogich imperiów aby przejąć kontrolę nad kontynentem. Zwycięskie imperium zdobywa pieniądze oraz ziemie. Zyskasz sławę i honor, a także wyższą rangę wojskową w przyszłych bitwach.


Doświadczeni wojownicy szarżują konno do bitwy
Jako nagrodę za pomyślnie ukończone zadania otrzymasz wierzchowca. Podczas jazdy konnej będziesz poruszać się znacznie szybciej po kontynencie i zyskasz przewagę w bitwach.


Jest wiele rzek, jezior i brzegów morskich gdzie można łowić ryby
Wraz ze wzrostem zdolności rybackich będziesz łowił coraz to wartościowsze rzeczy. Będziesz mógł warzyć mikstury regenerujące zdrowie i manę z rzeczy, które złowisz. Rezultaty będą zależały od Twoich zdolności, wędki oraz przynęty, którą użyjesz.


Rzemiosło i wiele innych prac dostarczy ci zabawy
Wraz ze wzrostem Twoich zdolności rzemieślniczych, będziesz mógł ulepszać swoje przedmioty na wiele sposobów.Spora ilość zadań nauczy Cię jak działa gra. Będziesz też próbował swoich sił w wielu trudnych testach walki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
czym zajmuje sie kierownik żółta kontrolka oleju golf V forum wv golf4 www.corleone.pun.pl jest negatywnie nastawiona do siebie i swiata